| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci

Poznaj nowego eksperta portalu Infor.pl

 AYMING POLSKA

AYMING POLSKA

Konsulting strategiczny i operacyjny

 Ayming to globalna grupa doradcza świadcząca usługi Business Performance Consulting, powstała z połączenia Alma Consulting Group i Lowendalmasaï, z oddziałami w 16 krajach: Belgii, Chinach, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Polsce, Portugalii, Słowacji, USA, Węgrzech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Od 1986 na świecie, a od 2004 roku w Polsce, Ayming wspiera przedsiębiorstwa w optymalnym prowadzeniu działalności operacyjnej i osiąganiu lepszych wyników finansowych, oferując profesjonalne doradztwo strategiczne i operacyjne w zakresie:

- podatków i opłat,

- ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy,

- obszaru zakupów oraz produktów energetycznych,

- dotacji i ulg B+R.

Ayming Polska obsługuje ponad 2 300 Klientów z różnych branż: budowlanej, gaz/energia/woda, przemysłowej, motoryzacyjnej, spożywczej, meblarskiej, górniczej, handlowej (sieci handlowe), usługowej i innych.

Jakość usług świadczonych przez Ayming Polska potwierdza Certyfikat ISO 9001:2008. Firma przewodniczy Zespołowi ds. opracowania rekomendacji ulgi B+R Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan, a także jest członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Kontakt:

Ayming Polska Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 1A
00-014 Warszawa
Tel.: +48 22 330 60 00
kontakt@ayming.com
www.ayming.pl

Nasi pozostali eksperci

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Myloview.pl

Fachowcy branży designu wnętrzarskiego, postanowili stworzyć miejsce dla użytkowników internetu, które pozwoli na wybór dekoracji ściennej najwyżej jakości - myloview.pl. Platforma artystyczna myloview.pl, to sklep internetowy, który pozwoli Państwu na wyposażenie wnętrz oryginalnymi naklejkami, muralami, fototapetami oraz obrazami.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »