reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci

Poznaj nowego eksperta portalu Infor.pl

Enodo Advisors

Enodo Advisors

Doradztwo podatkowe dla efektywnego i bezpiecznego biznesu

Nasz zespół składający się z prawników i ekonomistów, zapewnia wysoko wyspecjalizowane doradztwo podatkowe. Eksperci Enodo posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w największych międzynarodowych firmach consultingowych i kancelariach prawnych. Szeroką wiedzę o podatkach łączymy z bogatą praktyką w zakresie sporów administracyjno-sądowych i compliance. W doradztwie podatkowym uwzględniamy specyfikę branżową.

Doradzamy: słuchamy, analizujemy, opiniujemy i rekomendujemy najlepsze rozwiązania dla efektywnego biznesu, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oceniamy poprawność i bezpieczeństwo podatkowe umów, inwestycji i wszelkich innych przedsięwzięć gospodarczych. Wspieramy naszych Klientów w compliance podatkowym (zgodność z prawem i należyta staranność), z sukcesem prowadzimy spory podatkowe. Pomagamy we wdrożeniach, rozliczeniach i planowaniu. Ograniczamy niebezpieczeństwo pomyłek i błędów interpretacyjnych, minimalizujemy ryzyko odpowiedzialności zarządów.

Jesteśmy doradcami biznesowymi i partnerami dla zarządów - zarówno dużych, międzynarodowych korporacji, jak i mniejszych, rozwijających się podmiotów z kraju. W naszej pracy stawiamy na budowanie relacji opartej na zaufaniu i odpowiedzialności. Doradztwo podatkowe traktujemy jako filar efektywnego i bezpiecznego biznesu. Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, zbudowanym na gruncie długofalowej współpracy oraz na zwieńczonych sukcesami projektach.

Wykorzystujemy doświadczenie w pracy dla klientów z wielu branż, takich jak:

- budownictwo

- infrastruktura kolejowa i drogowa

- transport i logistyka

- usługi medyczne

- branża energetyczna i paliwowa

- nieruchomości komercyjne i działalność deweloperska

- FMCG

- telekomunikacja

- wina i napoje alkoholowe

Wyznajemy zasadę: najpierw biznes, potem podatki. Świadczymy praktyczne doradztwo podatkowe. Jesteśmy członkami globalnej sieci Quantera Global, które od 2013 roku działa na międzynarodowym rynku Cen Transferowych.

 

Enodo Advisors

ul. Łowicka 62, 02-531 Warszawa

tel. 22 390 59 30

office@enodo.pl

www.enodo.pl

Enodo WHT

Enodo WDT

Nasi pozostali eksperci

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Adwokacka Ziobrowski Tax & Law

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama