reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci

Poznaj nowego eksperta portalu Infor.pl

 REWIT

REWIT

Misją REWIT od 25 lat jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu.

Oferowane firmę nowoczesna rachunkowość, optymalne podatki i koszty, wzrost kultury biznesu oraz poziomu wiedzy biznesowej  – to priorytety, które sobie wyznaczyliśmy, wierząc, że ich wdrożenie przyczyni się do rozwoju nie tylko nas i naszych klientów, ale całej społeczności.

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga dziś od menedżerów szerokiej wiedzy nie tylko o rynku, ale również o sytuacji wewnątrz firmy. Od audytora oczkuje się więc rzetelnej informacji o stanie firmy w kontekście kluczowych działań jednostki, doradztwa oraz wsparcia.

Skupiamy się na rozwiązaniach, które gwarantują bezpieczeństwo prowadzonego biznesu, optymalizują koszty oraz podnoszą kulturę pracy. Bierzemy aktywny udział w procesach, stając się istotnym ogniwem podnoszącym wartość firmy. Bazując na wartościach takich jak zaufanie, otwartość, rzetelność oraz lojalność, tworzymy długofalowe relacje, oferując realne wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Wieloletnia obecność na polskim rynku to zaufanie wielu klientów oraz stała praca nad podniesieniem jakości oraz poszerzeniem zakresu świadczonych usług poprzez wzrost kompetencji naszych specjalistów.

REWIT  jest nie tylko odpowiedzią na pytanie o stan firmy, ale również źródłem korzyści wynikających z unikalnej interdyscyplinarnej wiedzy oraz doświadczenia.

Firma współpracuje z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie uczestnicząc w programie Giełdowych Firm Partnerskich. Pracownicy REWIT są również ekspertami w sprawach prowadzonych przez  sądy i prokuraturę (biegłymi sądowymi).

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.
ul. Starodworska 1
80-137 Gdańsk
www.rewit.pl
kontakt: sekretariat@rewit.pl
tel.: +48 502 022 060

Nasi pozostali eksperci

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Miśkiewicz

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama